NASI PROWADZĄCY

Kinga Kużdżał- balet dla dzieci,
kierownik Studia 


- choreograf, pedagog, muzykolog. Ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwentka rytmiki Państwowej Szkoły Muzycznej II st. Im. W.Żeleńskiego w Krakowie, muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej w Krakowie. Swoje zainteresowania dziedziną tańca modern a także teatrem ruchu rozwijała na rozmaitych warsztatach, m.in. na Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego w Poznaniu oraz na lekcjach u wybitnych pedagogów.
Od 1998 pedagog Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Jest autorką wielu choreografii z czego najważniejsze to realizacje Opery Krakowskiej: „Pan Marimba”, „Śpiewam miłosny rym”, „Księga lasu” oraz „Muzyka i magia”.
Współpracuje z placówkami oświaty i kultury w zakresie prowadzenia zajęć muzyczno-ruchowych, zespołów tanecznych oraz tworzenia spektakli muzyczno-baletowych.

Alicja Kapusta - balet dla dzieci -

przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat , kiedy to podjęła naukę w Studiu Baletowym Opery Krakowskiej. Dyplom uzyskała  w 2014 r. W ciągu 12 lat nauki zapoznała się nie tylko z techniką tańca klasycznego, ale także współczesnego, ludowego i charakterystycznego. Uczęszczała również na zajęcia z rytmiki, umuzykalnienia i partnerowania. 
W ramach praktyk scenicznych występowała w spektaklach Opery Krakowskiej m.in. „Królewnie Śnieżce „ , „Kopciuszku” i „Carminie Buranie” , tańcząc na scenach Opery Krakowskiej , NCK , Filharmonii Krakowskiej, PWST oraz Wawelu.
W 2010 r była uczestniczką finału konkursu DANCE WORLD CUP , który odbywał się w Paryżu. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych m.in. w warsztatach tańca współczesnego „Letniej Szkole Artystycznej” odbywającej się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. 
Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Ponadto jest studentką medycyny Colleguim Medicum UJ

Paulina Duda – balet, Pilates, trening personalny


absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej, certyfikowana instruktorka Pilates-zdrowy kręgosłup . 
Współpracuje z rehabilitantami i klubami fitness prowadząc zajęcia z Pilatesa. 

W trakcie kilkunastu lat nauki w Studiu Baletowym brała udział w licznych spektaklach baletowych Opery Krakowskiej, między innymi w: „Kopciuszeku”, „Księdze Lasu”, „Śpiącej Królewnie”.
Jest uczestniczką wielu warsztatów oraz laureatką konkursów m.in.:
lipiec  2011r-  udział w Małopolskich Spotkaniach Tanecznych w Krynicy-Zdrój, konkurs „Perłowa Pointa” , nagroda główna, 
sierpień 2011r.- udział w finale Dance World Cup w Paryżu, kategoria Open Group National & Folklore Dance, 6 miejsce
W styczniu 2016 uzyskała dyplom Instruktora Pilates II-Trening Personalny.Aleksandra Kubik-SHOW DANCE

Absolwentka Studia Baletowego Opery Krakowskiej, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością taneczną, certyfikowana instruktorka tańców mażoretkowych. 
W ramach praktyk scenicznych występowała w spektaklach Opery Krakowskiej m.in. „Królewnie Śnieżce „ , „Kopciuszku” i „Carminie Buranie”. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z różnych technik tanecznych.